July 24, 2020 Візит на Богодухівщину…

Цього тижня представники ГС «Агрофудкластер Харків» на чолі з Юрієм Михайловим та разом із кореспондентом газети «Сільські вісті» Леонідом Логвиненком здійснили робочий візит до сільськогосподарських підприємств Богодухівсього району.

Перше підприємство до якого ми завітали було ФГ «Промінь», що знаходиться в селі Губарівка, опікується ним сім‘я Васеніних. Цікавим є той факт, що сільське господарство стало для цієї родини сімейною справою. Господарство займається вирощуванням зернових, надає робочі місця жителям та опікується підтримкою соціального розвитку села. Також ми мали чудову нагоду безпосередньо спостерігати за жнивами господарства.

Наступним підприємством, яке ми відвідали стало ФГ «Муравський Шлях», яке від початку створення Кластеру є його активним учасником. Цікавим видається той факт, що і для сім‘ї Львових, які ним опікуються, сільське господарство – це родинна справа. З родиною Львових ми обговорили майбутні проекти в межах Кластеру, зміни до земельного законодавства та перспективи відкриття ринку землі.

І на останок ми завітали до прекрасного села Сінне, на території якого провадить свою діяльність СТОВ «Вперед», яке всіляко підтримує соціальні ініціативи жителів села, допомагає розвивати його інфраструктуру та створює додаткові робочі місця.

Щира вдячність Тетяні Гатицькій, яка разом із односельцями влаштувала нам гостинний прийом, що супроводжувався невеличким, але надзвичайно щирим концертом за участю жителів с. Сінне.

Насамкінець нам вдалось побачити цвіт лаванди та відвідати пасіку на території якої планується створення екологічного парку «Медові роси»!

P.S. На запитання кореспондента «Сільські вісті», про те, що ФГ «Муравський Шлях» отримує від участі у Кластері, Володимир Львов відповів, що Кластер для нього це – перш за все, довіра, яка допомагає реалізовувати найрізноманітніші проекти!

Тож запрошуємо всіх, хто бажає реалізовувати власні проекти у сфері агробізнесу або долучитись до наших вже існуючих, стати частиною нашої кластерної команди!!!

Подiлитися: