February 5, 2021 Перспективи розвитку кластерної економіки у Харкові

Представники ГС Агрофудкластер Харків взяли участь у прес-конференції

«Перспективи розвиту кластерної економіки у Харкові», організованою  Харківським прес-клубом.

На зустрічі були присутні також представники Харківського енергетичного кластеру, кластеру  «ІАМ – Харків», Kharkiv Fashion Cluster,  кластеру «Мехатроніка, Харківського IT кластеру.

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку кластерної економіки в Україні. У ході зустрічі зазначалося, що кластери пропонують цікаві можливості як для компаній, так і для уряду, створюючи підґрунтя для спільних зусиль. У багатьох країнах світу вважають кластери ключовим фактором структурних змін та інновацій, які створюють стійке зростання і зайнятість.

Голова Наглядової ради ГС Агрофудкластер Харків Юрій Михайлов розповів про діяльність та учасників Агрофудкластеру та зазначив, що в сучасних умовах майбутнє саме за кластерною економікою, оскільки всеосяжна конкуренція змушує мобілізувати всі наявні виробничі та інтелектуальні ресурси.

Ю. Михайлов висловив думку, що застосування кластерного підходу в Україні і Харківській області зокрема є необхідною умовою для інноваційного розвитку нашого регіону, досягнення високого рівня економічного розвитку та конкурентоспроможності.

Учаcники кластерів Харківщини домовилися частіше проводити подібні зустрічі аби обмінюватися досвідом та реалізовувати спільні проекти.

За матеріалами Харківського прес-клубу:

https://www.facebook.com/pressclubKharkiv/videos/1314293992270184

Подiлитися: