June 14, 2021 Відбулася робоча зустріч з Головою Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александером Маркусом.

Одним із основних напрямків діяльності Кластеру є формування співпраці з міжнародними партнерами заради розвитку аграрної галузі в регіоні.

Саме тому, сьогодні була проведена робоча зустріч із залученням міжнародних партнерів – Німецько-Української промислово-торговельної палати. На зустрічі були просутні члени кластеру, представники Міської Ради, підприємство – виробник сільськогосподарської техніки “Лозівські машини” та Голова Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус.

Під час зустрічі обговорили поточні проблеми сільгоспвиробників, перспективи та напрямки розвитку Кластеру та напрямки співпраці з Німецькими партнерами.
Була обговорена ідея створення та розвитку локального бренду виробників Харківщини, членів Кластеру. Александер Маркус навів приклади успішних кейсів локальних брендів в Німеччині.

Компанія “Лозівські машини” запросила учасників до участі на День Поля, що відбудеться 5 серня в Лозівському районі.
Начальником Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради було презентовано пілотний проєкт Академіїї грантів для аграріїв та було наголошено на актуальності питання отримання грантової підтримки агровиробникам від міжнародних донорів.

 

Agrofoodcluster Kharkiv – буде продовжувати об`єднувати прогресивних агровиробників, переробників з метою розвитку галузі в регіоні.

Подiлитися: