July 28, 2021 Підписання меморандуму з Екополіс ХТЗ

Ми продовжуємо обговорювати напрямку співпраці з місцевими та міжнародними партнерами.

Сьогодні провели зустріч з почесним Консулом Федеративної республіки Німеччини в місті Харкові – Тетяною Степанівною Гавриш, директором компанії Екополіс Харків – Баранніковим Віталієм Володимировичем.

Під час зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці між Кластером та проектом Екополіс ХТЗ з метою розвитку аграрного сектору та потенціалу агровиробиників нашого регіону.

Основними можливими пріоритетами може бути логістичний та переробний напрямок, розвиток машинобудування, нових агротехнологій та навчання аграріїв, фермерів, можливості використання очікуваних переваг від прийняття Закону України “про індустріальні парки”.
Також, обговорили можливість участі заводу ХТЗ в якості членів та входження до складу наглядової ради Агрофудкластеру Харків. Відповідні  проекти можуть бути реалізовані в рамках проекту Екополіс ХТЗ та будуть вигідними для аграріїв регіону.

Також, було підписано меморандум про співпрацю між Громадською Спілкою  “Агрофудкластер Харків” та Товариством з обмеженою відповідальністю “Екополіс Харків”. Угода була підписана директором компанії Екополіс Харків  Віталієм Баранніковим та головою наглядової ради Громадської спілки «Агрофудкластер Харків»  Юрієм Михайловим.

Подiлитися: