ТОВ «АК «ЮНІТЕК»

ТОВ «АК «ЮНІТЕК»

Компанія Юнітек починає свою історію з 2000 року. Місія організації полягає в зміцненні потенціалу виробника сільськогосподарської продукції шляхом комплексного підходу до вирішення завдань в області аграрного сектора.

Основою діяльністю компанії є продаж високоякісного насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, листових мікродобрив від світових та провідних українських виробників. Юнітек є офіційним дистриб’ютором таких визнаних світових виробників, як Syngenta, DuPont, BASF, August, Arysta LifeScience, Caussade semences, Nufarm, FMC, Dow Agrosciences.

Фахівці Юнітек досліджують місця вирощування культур, складають прогноз появи бур’янів, хвороб і шкідників, за результатами яких формують комплексні рішення для клієнтів. Організація має в своєму розпорядженні власні складські потужності і транспорт, що дозволяє оперативно здійснювати доставку продукції.

Крім реалізації, компанія займається вирощуванням сільськогосподарських культур із застосуванням насіння від кращих вітчизняних і зарубіжних селекціонерів. Впровадження сучасних агротехнологій на основі насіннєвого матеріалу кращих сортів і гібридів із застосуванням засобів захисту рослин і добрив дозволяє отримувати високоякісний посівний матеріал.

Компанія Юнітек – це команда професіоналів, які завжди готові допомогти порадою і відповісти на ваші запитання.