ТОВ СП “БІЛИЙ КОЛОДЯЗЬ”

  • Адреса: 62540, Харківська обл., Вовчанський район, смт. Білий Колодязь, вул. Заводська, будинок 2
  • buhbk@ukr.net
  • +38 0574 15 12 46

ТОВ СП “БІЛИЙ КОЛОДЯЗЬ”

Підприємство займається виробництвом цукру. Історія становлення цукрового заводу ТОВ СП «Білий Колодязь» сягає далекого 19 століття. У 1997 році 1-Петровський цукрокомбінат  було реформовано в ВАТ «Цукровий завод Перший ім. Петровського». Середньодобова потужність заводу 2,4 тис. т.

Завдяки керівництву і працівникам підприємства показники роботи з кожним роком покращуються. Досягти високих показників вдається при чіткій організації виробництва, його технічного переоснащення. Займаючись питаннями технічного переоснащення, вдалося замінити барабанну  мийку на коритну з двома ополіскувачами (це покращило якість стружки і збільшило добову переробку буряків на 4%), автоматизувати випарну станцію (що дозволило економити пару, паливно-енергетичні ресурси), стабілізувати поток „сік-сироп”. Для збільшення потужності переробки буряків і зменшення втрат від розкладу встановлена нова конденсаторна башня. Втілена автоматизована система контролю кількості готової  продукції.

У 2001 році цукровий завод було перейменовано в ТОВ Сільськогосподарське підприємство «Білий Колодязь». Середньодобова потужність заводу 2,65-2,7 тис. т буряків. За останні роки було  автоматизовано дифузію, сатурацію, конденсаторну установку, конденсатні збірники, вакуум-апарати, проведена реконструкція парового котла, встановлені частотники. У 2006 р. були замінені котли 1 та 2 сатурації. Завдяки втіленню схеми з відділенням осаду до основної дефекації на заводі низькі витрати вапна на очистку і як наслідок витрати каменю.

На цукровому заводі ТОВ СП «Білий Колодязь» неодноразово проводились різного рівня семінари. З метою переймання досвіду виробництва, спеціалісти підприємства відвідують інші заводи. Для втілення у виробництво нових наукових розробок та досягнень, підприємство тісно співпрацює з науковцями.

Усі працівники заводу зацікавлені в покращенні роботи підприємства. У подальшому планується підвищувати потужність заводу, модернізувати виробничі процеси, що позитивно впливатиме на збільшення виробництва цукру і на покращення фінансового стану підприємства.