Товариство з обмеженою відповідальністю “АРТІ” – Торгівельна марка “Артика”

  • Адреса потужностей: 62440, Україна, Харківська обл., Харківський р-н, с. Руські Тишки, пров. Липецький, 1.
    Адреса офісу: 61038, Україна, м.Харків, Салтівське шосе, 67А.
  • marketing@artika.com.ua
  • +38 057 717 73 16

Товариство з обмеженою відповідальністю “АРТІ” – Торгівельна марка “Артика”.

ТОВ «АРТІ» є провідним українським підприємством, яке має вертикально-інтегрований комплекс з виробництва замороженої продукції. Компанія спеціалізується на вирощуванні капустяних культур: броколі, цвітної та романеско, а також малини.

Дата заснування ТОВ «АРТІ» 3 грудня 1997 року. Одним з основних напрямків діяльності компанії є виробництво та продаж замороженої фасованої, а також вагової продукції: овочі, фрукти та суміші. Забезпечення покупців якісною продукцією є першочерговою задачею компанії.

З 2000 року ТОВ «АРТІ» успішно реалізує заморожену продукцію під ТМ «АРТИКА», що набула великої популярності серед населення завдяки унікальним рецептурам та високій якості. Компанія активно співпрацює з торговими мережами України з питань виробництва продукції під власними торговими марками.

Після ретельної підготовки, виробником ТМ АРТИКА успішно впроваджена і застосовується система менеджменту якості. Результат зовнішнього аудиту, проведений міжнародним аудитором в липні 2017 року підтвердив, що вимоги ISO 9001:2015 на підприємстві виконані. Так само в ході перевірки зазначено відповідність системі вимог FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION 22000.

Цей факт є офіційним підтвердженням того, що на підприємстві контролюються можливі ризики та забезпечуються виробничі умови, які створюють основу для випуску безпечної продукції.